Люстра светодиодная потолочная LUMINARIA ISLAND 70W R460 ON/OFF WHITE / светильник LED (без пульта)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна люстра ISLAND - це ефективне та стильне джерело світла, в якій використовуються світлодіодні технології для створення яскравого та енергоефективного освітлення. Вона поєднує в собі передові технології освітлення з сучасним дизайном, що робить її популярним вибором для сучасних інтер'єрів.
Режими освітлення
- 50% холодний+теплий білий
- 50% теплий+холодний білий
- 100% нейтральний білий
Особливості
- Без пульта ДУ
- 3 режими освітлення (холодний+теплий, теплий+холодний, нейтральний)
- Зміна режимів стаціонарним настінним вимикачем
- Максимальний світловий потік: 6000Лм
- Тип монтажу: Монтажна планка
- Колір корпусу: Білий
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір розсіювача: Білий матовий
- Матеріал розсіювача: Акрил
- Площа освітлення: до 15 м²
- Гарантія 24 місяці
- Післягарантійне обслуговування
Розмір і вага
- Діаметр: 460 мм
- Висота: 50 мм
- Діаметр основи: 340 мм
- Вага: 1,1 кг
Комплектація
- Світильник
- Кріплення
- Упаковка
- Технічна документація
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 3 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Другой тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 70 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Производитель | Luminaria |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 70 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Цветовая температура | 6000K |
| Световой поток | 6000 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Круглая |
| Цвет плафона | Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Направленный свет | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 46 см |
| Высота | 5 см |
| Вес | 1100 г |
| Диаметр потолочной чаши | 340 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цветовая температура (К) | 6000+3000 |
- Цена: 1 749 ₴












