Люстра светодиодная потолочная LUMINARIA BRAVE 80W R400 WHITE/BLACK / светильник LED (с пультом)

2 913 ₴
2 330,40 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: L268563
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник BRAVE 80W має привабливий та сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він чудово вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника BRAVE 80W виготовлений з металу, пофарбованого в білий та чорний колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
LED світильник BRAVE 80W має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника BRAVE 80W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра BRAVE 80W - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 25 м².
Монтаж
Світильник BRAVE 80W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника – накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Дистанційне керування за допомогою мобільного застосунку;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим "нічник" (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Максимальний світловий потік: 8000Lm;
- Площа освітлення: до 25 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 4 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 80 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый, Черный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Производитель | Luminaria |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 80 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Угол рассеивания | 160 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 8000 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Круглая |
| Цвет плафона | Черный, Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 40 см |
| Высота | 6 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цветовая температура (К) | 3000/4000/6500 |
- Цена: 2 330,40 ₴













