Люстра светодиодная потолочная LUMINARIA LAKE 120W S500 WHITE/GRAY / светильник LED (с пультом)
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LAKE 120W має привабливий та сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він чудово вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника LAKE 120W виготовлений з металу, пофарбованого в білий та сірий колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
LED світильник LAKE 120W має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника LAKE 120W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра LAKE 120W - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 35 м².
Монтаж
Світильник LAKE 120W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника – накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Дистанційне керування за допомогою мобільного застосунку;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим "нічник" (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Максимальний світловий потік: 12000Lm;
- Площа освітлення: до 35 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 3 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | пластик, металл |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 120 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Серебро, Серый, Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Производитель | Luminaria |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 120 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Угол рассеивания | 160 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 12000 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Квадратная |
| Цвет плафона | Серый, Серебряный, Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 50 см |
| Высота | 5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цветовая температура (К) | 3000/4000/6500 |
- Цена: 3 932 ₴









