Світильник LED трековий LUMINARIA LMT 10W BLACK 4200K 204x33x55 220V IP20

537 ₴
429,60 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: L266569
Трековий світильник LMT 10W призначений для точкового або напрямленого освітлення об'єктів або областей в приміщенні. Це дозволяє створити акцент на меблях, картинках, скульптурах або інших декоративних елементах в інтер'єрі.
Світильник складається з основи, на якій розташовані рухомі фіксатори, які дозволяють змінювати напрямок світла, і електричної частини для підключення до джерела живлення.
Cвітильники використовуються як у житлових приміщеннях (наприклад, вітальні, кухні, спальні), так і в комерційних приміщеннях (наприклад, магазини, офіси, ресторани) для створення атмосфери, виділення товарів або створення освітлення робочих областей.
Трекові світильники є корисними інструментами для створення спрямованого освітлення в будь-якому приміщенні, що дозволяє створити затишок, підкреслити декор та вигідно освітлити конкретні області за вашими потребами.
| Основные | |
|---|---|
| Тип светильника | Накладной |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик, металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 185~265 B |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цветовая температура | 4200К |
| Световой поток | 800 лм |
| Форма | I-образная |
| Угол свечения | 110 град. |
| Установка | Настенная, Потолочная, Настенно-потолочная |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Мощность | 10 Вт/ч |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Накладной шинопровод |
| Колірна температура | 4200К |
| Тип | Трековий однофазний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 204 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Высота | 55 мм |
- Цена: 429,60 ₴








