Люстра светодиодная с вентилятором LUMINARIA FAN WOOD 48W+18W R 1060x390 WHITE/WOOD/WHITE / LED светильник (с пультом)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодний світильник (люстра) з пультом ДУ та вентилятором.
- Керування кольором світіння;
- Керування яскравістю;
- Режим "Нічник";
- Керування вентилятором (6 швидкостей);
- Таймер вимкнення вентилятора (2 години);
- Керування за допомогою вимикача (нейтральне світло, холодне світло, тепле світло, нічник).
Корпус з металу, розсіювач ПММA, пульт 2.4G, драйвер вбудований, кріплення на скобу.
Колір корпусу: білий
Колір розсіювача: білий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | сталь, металл |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Другой тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 48 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Производитель | Luminaria |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 48 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Цветовая температура | 4000К |
| Световой поток | 5000 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Круглая |
| Цвет плафона | Белый |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Да |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 106 см |
| Высота | 39 см |
- Цена: 6 875 ₴













