Люстра светодиодная потолочная LUMINARIA AKRILIKA ROUND 100W 4R BLACK/CLEAR / светильник LED (с пультом)

5 613 ₴
4 490,40 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: L220040
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA AKRILIKA ROUND 100W 4R має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника AKRILIKA ROUND 100W 4R виготовлений з металу, пофарбованого в чорний колір, а в якості розсіювача використовується прозорий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA AKRILIKA ROUND 100W 4R має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника AKRILIKA ROUND 100W 4R можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра AKRILIKA ROUND 100W - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 30 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA AKRILIKA ROUND 100W 4R може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 800 мм;
- Довжина: 690 мм;
- Висота: 115 мм;
- Розмір основи: 250*250 мм;
- Вага: 2 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Таймер вимкнення через 5 хвилин;
- Максимальний світловий потік: 9500Lm;
- Площа освітлення: до 30 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 4 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 100 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Прозрачный, Черный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Производитель | Luminaria |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 100 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Угол рассеивания | 160 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 9500 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Круглая |
| Цвет плафона | Черный, Прозрачный |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип крепления | Планка |
| Направленный свет | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 800 см |
| Ширина | 690 см |
| Высота | 115 см |
| Вес | 2000 г |
- Цена: 4 490,40 ₴












