Люстра светодиодная потолочная LUMINARIA AKRILIKA SQUARE 130W 4S WHITE/CLEAR / светильник LED (с пультом)

6 238 ₴
4 990,40 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: L220064
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA AKRILIKA SQUARE 130W 4S має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника AKRILIKA SQUARE 130W 4S виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується прозорий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA AKRILIKA SQUARE 130W 4S має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника AKRILIKA SQUARE 130W 4S можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра AKRILIKA SQUARE 130W 4S - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 30 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA AKRILIKA SQUARE 130W 4S може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 720 мм;
- Довжина: 660 мм;
- Висота: 160 мм;
- Розмір основи: 250*250 мм;
- Вага: 2,6 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Таймер вимкнення через 5 хвилин;
- Максимальний світловий потік: 12350Lm;
- Площа освітлення: до 30 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 4 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 130 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Прозрачный, Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Производитель | Luminaria |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 130 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Угол рассеивания | 160 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 12350 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Квадратная |
| Цвет плафона | Прозрачный, Белый |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип крепления | Планка |
| Направленный свет | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 720 см |
| Ширина | 660 см |
| Высота | 160 см |
| Вес | 2600 г |
- Цена: 4 990,40 ₴












