Люстра светодиодная потолочная LUMINARIA OVAL 80W 4S WHITE / светильник LED (с пультом)

2 063 ₴
1 650,40 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: L239553
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA OVAL 80W має привабливий та сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він чудово вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника OVAL 80W виготовлений з металу, пофарбованого в чорний колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA OVAL 80W має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника OVAL 80W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра OVAL 80W - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 25 м².
Монтаж
Світильник LUMINARIA OVAL 80W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника – накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 725 мм;
- Довжина: 423 мм;
- Висота: 55 мм;
- Вага: 1,5 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Дистанційне керування за допомогою мобільного додатку;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим "нічник" (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Максимальний світловий потік: 8000Lm;
- Площа освітлення: до 25 м ²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 4 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 80 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Производитель | Luminaria |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 80 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 8000 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Овал |
| Цвет плафона | Белый |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Квадратная |
| Направленный свет | Нет |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 72 см |
| Ширина | 42 см |
| Высота | 6 см |
| Вес | 1500 г |
- Цена: 1 650,40 ₴












