Люстра светодиодная потолочная LUMINARIA OVAL RGB 90W 5S BLACK / светильник LED (с пультом)

2 494 ₴
1 995,20 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: L239584
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA OVAL RGB 90W 5S має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується в будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника OVAL RGB 90W 5S виготовлений з металу, пофарбованого в чорний колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA OVAL RGB 90W 5S має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника OVAL RGB 90W 5S можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра OVAL RGB 90W 5S - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 30 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA OVAL RGB 90W 5S може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника – накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 423 мм;
- Довжина: 725 мм;
- Висота: 55 мм;
- Вага: 1,5 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- RGB підсвітка;
- Максимальний світловий потік: 9000Lm;
- Площа освітлення: до 30 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 5 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 90 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Производитель | Luminaria |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 90 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 9000 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Овал |
| Цвет плафона | Черный |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Квадратная |
| Направленный свет | Нет |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 72 см |
| Ширина | 42 см |
| Высота | 6 см |
| Вес | 1500 г |
- Цена: 1 995,20 ₴












