Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перетворювач напруги LUMINARIA — це електронний пристрій, який забезпечує стабільну напругу або струм для живлення світлодіодів. Його основною метою є адаптація напруги джерела живлення до параметрів, необхідних для роботи світлодіодів.
Основні характеристики:
- Вхідна напруга: 180-240В;
- Вихідна напруга: 24В;
- Номінальний струм: 6,25А;
- Номінальна потужність: 150Вт;
- Діапазон частот: 47-63Гц;
- Габарити: 170х50х28мм;
- Вага: 0,31кг;
- Ступінь захисту: ІР20.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип стабилизации | По току |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 180 В |
| Максимальное входное напряжение | 240 В |
| Выходной ток, не более | 6.25 А |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходная мощность | 150 Вт |
| Тип корпуса | Незакрытый |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Дистанционное управление | Нет |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Наличие вольтметра | Нет |
| Наличие амперметра | Нет |
| Винтовое присоединение | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип | Бытовой |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 170 мм |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Вес | 0.31 кг |
- Цена: 825 ₴






