Туалет закрытый для животных 59,8х50х55 (туалет для кошек), LUMINARIA
-20%


4 838 ₴
3 870,40 ₴
- Готово к отправке
- Код: L279795
+380 (68) 341-28-81
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Закритий туалет для тварин — це практичний аксесуар, що забезпечує чистоту в приміщенні та комфорт для улюбленця. Він особливо корисний для котів, дрібних собак чи інших домашніх тварин, які потребують окремого місця для своїх природних потреб. Одна з бічних стінок є кігтеточкою.
Розміри: 59,8х50х55 см
Матеріали: ДСП, МДФ, сталь, тканина.
Переваги закритого туалету для тварин:
- Гігієна: Зменшує поширення наповнювача та сміття навколо.
- Контроль запахів: Закрита конструкція та вентиляція мінімізують неприємний запах.
- Приватність для тварини: Створює затишне середовище для використання.
- Зручність у догляді: Легко розбирається та миється.
Закритий туалет — це оптимальне рішення для домашніх тварин і їхніх власників, що забезпечує комфорт, чистоту й естетику в домі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Вид | Туалет |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Высота | 500 мм |
| Длина | 598 мм |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие, Крупные |
| Состояние | Новое |
| Тип | Закрытый |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 550 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Прямоугольная |
- Цена: 3 870,40 ₴












