Люстра светодиодная потолочная LUMINARIA AZALIA RGB 150W 12R CHROME/ICE / светильник LED (с пультом)
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA AZALIA RGB 150W 12R має привабливий та сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він чудово вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника AZALIA RGB 150W 12R виготовлений з металу, покритий хромом, а в якості розсіювача використовується прозорий акрил ("колотий лід")
Освітлення
LED світильник LUMINARIA AZALIA RGB 150W 12R має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника AZALIA RGB 150W 12R можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра AZALIA RGB 150W 12R - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 35 м².
Монтаж
Світильник LUMINARIA AZALIA RGB 150W 12R може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника – накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Дистанційне керування за допомогою мобільного додатку;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим "нічник" (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- RGB підсвічування;
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Максимальний світловий потік: 15000Lm;
- Площа освітлення: до 35 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 12 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 150 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Хром |
| Цвет арматуры (основания) | Белый, Никель/хром |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Производитель | Luminaria |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 150 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 15000 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Круглая |
| Цвет плафона | Хром, Прозрачный |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Направленный свет | Нет |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 81 см |
| Высота | 11 см |
| Вес | 4500 г |
- Цена: 5 359 ₴














