Люстра светодиодная потолочная LUMINARIA GENNY ROUND RGB 80W 4R WHITE / светильник LED (с пультом)

4 374 ₴
3 499,20 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: L300183
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA GENNY ROUND RGB 80W має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується в будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника GENNY ROUND RGB 80W виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA GENNY ROUND RGB 80W має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника GENNY ROUND RGB 80W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра GENNY ROUND RGB 80W - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 30 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA GENNY ROUND RGB 80W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника – накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 605 мм;
- Довжина: 420 мм;
- Висота: 170 мм;
- Розмір основи: 240*240 мм;
- Вага: 1,6 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- RGB підсвічування;
- Керування світильником за допомогою мобільного додатка (LampSmart Pro);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Максимальний світловий потік: 8000Lm;
- Площа освітлення: до 30 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 4 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 80 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Производитель | Luminaria |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 80 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Цветовая температура | RGB |
| Световой поток | 8000 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Круглая |
| Цвет плафона | Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Направленный свет | Нет |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 61 см |
| Ширина | 42 см |
| Высота | 17 см |
| Вес | 1600 г |
- Цена: 3 499,20 ₴












