Люстра светодиодная потолочная LUMINARIA GENNY SQUARE RGB 105W 4S WHITE / светильник LED (с пультом)

4 999 ₴
3 999,20 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: L300206
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA GENNY SQUARE RGB 105W має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується в будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника GENNY SQUARE RGB 105W виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA GENNY SQUARE RGB 105W має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника GENNY SQUARE RGB 105W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра GENNY SQUARE RGB 105W - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 35 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA GENNY SQUARE RGB 105W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника – накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 645 мм;
- Довжина: 618 мм;
- Висота: 170 мм;
- Розмір основи: 240*240 мм;
- Вага: 1,6 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- RGB підсвічування;
- Керування світильником за допомогою мобільного додатка (LampSmart Pro);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Максимальний світловий потік: 10500Lm;
- Площа освітлення: до 35 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 4 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 105 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Производитель | Luminaria |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 105 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Цветовая температура | RGB |
| Световой поток | 10500 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Квадратная |
| Цвет плафона | Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Квадратная |
| Направленный свет | Нет |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 65 см |
| Ширина | 62 см |
| Высота | 17 см |
| Вес | 1600 г |
- Цена: 3 999,20 ₴











