Люстра светодиодная потолочная LUMINARIA SELENA 75W 5S BLACK / светильник LED (с пультом)
Новинка
-20%


2 494 ₴
1 995,20 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: L315927
+380 (68) 341-28-81
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна LED люстра SELENA потужністю 75 Вт — це ідеальне рішення для основного освітлення вітальні, спальні чи великої кімнати. Завдяки високому світловому потоку 6750 Лм вона яскраво освітлює простір до 20 м², забезпечуючи комфортне світло для щоденного використання.
Завдяки пульту керування можна змінювати яскравість і температуру світла під настрій або потреби. Люстра SELENA не лише практична, а й стильна — її лаконічний сучасний дизайн стане вдалим доповненням будь-якого інтер’єру.
Розмір
- Ширина: 470 мм;
- Довжина: 660 мм;
- Висота: 90 мм.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Максимальний світловий потік: 6750Lm;
- Площа освітлення: до 20 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 4 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 75 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Производитель | Luminaria |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 75 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 6750 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет плафона | Черный |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Квадратная |
| Направленный свет | Нет |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 66 см |
| Ширина | 47 см |
| Высота | 9 см |
| Вес | 1500 г |
- Цена: 1 995,20 ₴











