Органайзер кухонный LUMINARIA COMPACT BLACK (40x22x30.5 cm)
Новинка
-20%


498 ₴
398,40 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: L316016
+380 (68) 341-28-81
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кухонний органайзер LUMINARIA COMPACT 2-рівневий (40×22×30,5 см)
Практичний 2-рівневий органайзер допоможе зручно зберігати приправи, соуси, посуд або кухонне приладдя. Виготовлений із якісного пластику PP та міцної нержавіючої сталі, він стійкий до вологи та легко миється.
Переваги:
- два просторих яруси для економії місця на кухні;
- міцна конструкція з надійними металевими стійками;
- стильний сучасний дизайн у білому або чорному кольорі;
- компактний розмір (40×22×30,5 см) підходить для кухонної стільниці, шафи чи полиці.
Органайзер стане чудовим помічником для підтримання порядку та зручності на вашій кухні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Высота | 30.5 мм |
| Длина | 40 мм |
| Количество отделов | 2 |
| Материал | Пластик |
| Основное назначение | Для кухонных принадлежностей |
| Особенности | Складная конструкция, Защита от коррозии , Водоотвод |
| Размещение | Горизонтальное |
| Тип | Подставка |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 22 мм |
- Цена: 398,40 ₴










