Люстра светодиодная подвесная LUMINARIA ERIKA 65W R485 WHITE / LED светильник (с пультом)

3 119 ₴
2 495,20 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: L318416
Світлодіодний світильник LUMINARIA ERIKA 65W – це сучасне та яскраве джерело світла. Корпус LED-світильника ERIKA 65W складається з підвісного кільця, виготовленого з металу, який має біле покриття. По периметру кільця розташований акриловий декор, який надає додаткове розсіювання та переломлення світла. Витончена форма підвісної люстри ERIKA 65W дозволяє застосовувати її в приміщеннях sз класичним або сучасним дизайном.
Освітлення
LED-світильник LUMINARIA ERIKA 65W має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника ERIKA 65W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED-люстра ERIKA 65W – це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 18 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA ERIKA 65W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля тощо). Монтаж світильника – накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Діаметр: 485 мм.
- Висота: max 1200 мм (може регулюватись).
- Вага: 2.5 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ.
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%).
- Режим «нічник» (10% яскравості).
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного).
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення.
- Максимальний світловий потік: 6175Lm.
- Площа освітлення: до 18 м².
- Гарантія 24 місяці.
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник.
- Пульт ДУ.
- Кріплення.
- Упаковка.
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | сталь, металл |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 65 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Производитель | Luminaria |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 65 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 12000 лм |
| Тип светильника | Подвесной |
| Форма | Кольцо |
| Цвет плафона | Белый, Прозрачный |
| Способ монтажа | Накладной |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Направленный свет | Нет |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 48.5 см |
| Высота | 120 см |
| Вес | 2500 г |
- Цена: 2 495,20 ₴









