Комод PERFECT SLIM GRAY 5B – це надійний помічник у зберіганні речей будь-якої оселі: в квартирі, будинку чи на дачі. Стильний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр – вітальня, спальня, дитяча, вбиральня, кухня, передпокій, ванна кімната. Комод має міцну та стійку конструкцію.
Переваги:
- універсальний дизайн
- можливість кріпити до стіни
- екологічні матеріали (дерево, сталь, тканина)
- відмінно поєднуються з іншими меблями у будинку
Матеріал стільниці: ламінований МДФ.
Матеріал ящиків - щільний картон зі сторін та МДФ для лицьового боку та дна (для жорсткості ящика), тканина, нетканий матеріал, дерево (ручки).
Використання МДФ (не ЛДСП) дозволяє використовувати комод у вологих приміщеннях (у ванній кімнаті або на заскленому балконі).
Бренд LUMINARIA у своєму виробництві використовує тільки високоякісні матеріали та фурнітури. Ми завжди дбаємо про наших покупців і робимо все, щоб наші меблі прослужили Вам якомога довше. Якісна упаковка товару захистить його від механічних пошкоджень при транспортуванні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Черный |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 70 см |
| Глубина комода | 30 см |
| Ширина комода | 85 см |
| Материал изготовления комода | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | сталь покрытая краской, металл |
| Ножки | металл, сталь |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Фасады | ткань |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
- Цена: 2 955 ₴












