Светильник LED потолочный LUMINARIA A-PLAY 60W RGB R390 APP SHINY 220V IP20 люстра с пультом ДУ
Стельовий світильник LUMINARIA A-PLAY поєднує в собі можливості освітлення та аудіопрогравання через підключення по Bluetooth. Люстра має вбудований динамік, що дозволяє підключити її до вашого смартфона, планшета або іншого пристрою через Bluetooth з метою відтворення музики, подкастів, аудіокниг тощо.
Основні особливості LUMINARIA A-PLAY:
Освітлення: Світильник має різні режими освітлення, а саме: різнокольорову підсвітку (RGB), можливість змінити яскравість освітлення та колірну температуру. Забезпечує рівномірне освітлення приміщення, або інтенсивну підсвітку під час прослуховування музики.
Bluetooth динамік: Вбудований динамік дозволяє підключити пристрій по Bluetooth і відтворювати звук безпосередньо з світильника. Це зручно для прослуховування музики чи іншого аудіоконтенту без потреби в додаткових динаміках.
Керування: Світильник має пульт дистанційного керування та можливість керування через мобільний застосунок. Це дозволяє змінювати параметри освітлення та звуку зручно та дистанційно.
Світильник LUMINARIA A-PLAY 60W може бути використаний, як для створення атмосферного освітлення, так і для забезпечення музичного супроводу в приміщенні. Він підходить для кімнат прощею до 25 м², таких як вітальня, спальня та кухня, під час вечірньої розмови або вечірки.
Основні функції світильника:
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ або мобільного застосунку;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Кольорова RGB підсвітка;
- Програвання через вбудований Bluetooth динамік.
Розмір і вага
- Діаметр: 390 мм;
- Висота: 70 мм;
- Вага: 1,3 кг.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 60 Вт |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 5400 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1300 г |
| Высота | 7 см |
| Диаметр | 39 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 1 660 ₴










