Светильник LED потолочный LUMINARIA ALMAZ 25W RGB R340 SHINY 220V IP20 люстра с пультом ДУ
Зовнішній вигляд
LUMINARIA ALMAZ 25W RGB — це невеликий, але функціональний світильник, який має діаметр 34 см. LED світильник оснащений білим акриловим плафоном, з ефектом «зоряного неба», а його форма нагадує огранку алмазу. Зовнішній вигляд LED світильника ALMAZ 25W RGB дозволяє застосовувати його в приміщеннях будь-якого типу.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA ALMAZ 25W RGB має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника ALMAZ 25W RGB можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. Стельова люстра ALMAZ 25W RGB підійде для освітлення спальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 15 м².
Багатофункціональний режим роботи RGB
У стельовому світильнику LUMINARIA ALMAZ 25W RGB реалізована функція додаткового освітлення у вигляді червоного, зеленого або синього кольорів. Крім цього, існує можливість вибору декількох режимів швидкої або плавної зміни кольорів. Таким чином, широкий діапазон можливостей і функцій світильника ALMAZ 25W RGB дозволяє найбільш часто застосовувати його для спалень і дитячих кімнат.
Монтаж
Світильник LUMINARIA ALMAZ 25W RGB може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення драйвера до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ньому.
Розмір і вага
- Діаметр: 340 мм;
- Висота: 70 мм;
- Вага: 0,6 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Багатофункціональний режим роботи RGB;
- Пам'ять необхідних режимів (кнопки М1 і М2 на пульті);
- Максимальний світловий потік: 2200Lm;
- Площа освітлення: до 15 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 25 Вт |
| Мощность лампы | 25 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 2200 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 600 г |
| Высота | 7 см |
| Диаметр | 34 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 963 ₴












