Светильник LED потолочный LUMINARIA LOOK RGB 120W 4Q 540/70 CHROME/OPAL 220V IP20 люстра с пультом ДУ
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA LOOK RGB 120W CHROME має привабливий та сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він чудово вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника LOOK RGB 120W CHROME виготовлений з металу, пофарбованого в хромований колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA LOOK RGB 120W CHROME має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника LOOK RGB 120W CHROME можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра LOOK RGB 120W CHROME - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 30 м².
Монтаж
Світильник LUMINARIA LOOK RGB 120W CHROME може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника – накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 540 мм;
- Довжина: 540 мм;
- Висота: 70 мм;
- Розмір основи: 170*170 мм;
- Вага: 1,6 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Дистанційне керування за допомогою мобільного додатку;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим "нічник" (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- RGB підсвічування;
- Керування світильником за допомогою мобільного додатка (LampSmart Pro);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Максимальний світловий потік: 12000Lm;
- Площа освітлення: до 30 м ²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Цвет | Хром |
| Цвет арматуры (основания) | Никель/хром |
| Цвет плафона | Хром |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Количество источников света | 5 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 120 Вт |
| Мощность лампы | 120 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 12000 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1600 г |
| Высота | 70 см |
| Длина | 540 см |
| Ширина | 540 см |
- Цена: 2 997 ₴










