Светильник LED потолочный LUMINARIA ASTRA 120W 5F APP 624/80 WHITE 220V IP20 люстра с пультом ДУ
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA ASTRA 120W має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника ASTRA 120W виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA ASTRA 120W має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування або смартфона. При необхідності, основні режими світильника ASTRA 120W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра ASTRA 120W - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 30 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA ASTRA 120W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 590 мм;
- Довжина: 590 мм;
- Висота: 75 мм;
- Розмір основи: 210*210 мм;
- Вага: 1,7 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Управління світильником за допомогою мобільного додатка;
- Пам'ять необхідних режимів (кнопка пам'яті на пульті);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Максимальний світловий потік: 9230Lm;
- Площа освітлення: до 30 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Количество источников света | 5 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | сталь, металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 120 Вт |
| Мощность лампы | 120 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 9230 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1700 г |
| Высота | 7 см |
| Диаметр | 59 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 2 695 ₴










