Светильник LED потолочный LUMINARIA SONNE 90W 4S APP 525/525 CHROME 220V IP20 люстра с пультом ДУ
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA SONNE 90W 4S має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника SONNE 90W 4S виготовлений з металу, пофарбованого в хромований колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA SONNE 90W 4S має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника SONNE 90W 4S можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра SONNE 90W 4S - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 35 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA SONNE 90W 4S може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 525 мм;
- Довжина: 525 мм;
- Висота: 115 мм;
- Розмір основи: 225*225 мм;
- Розмір монтажної планки: 165*120 мм;
- Вага: 1,6 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Максимальний світловий потік: 9000 Lm;
- Площа освітлення: до 35 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Цвет | Хром |
| Цвет арматуры (основания) | Никель/хром |
| Цвет плафона | Хром, Серебряный, Серый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Количество источников света | 4 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 90 Вт |
| Мощность лампы | 90 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 9000 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1600 г |
| Высота | 11 см |
| Длина | 52 см |
| Ширина | 52 см |
- Цена: 3 690 ₴










