Светильник LED потолочный LUMINARIA AZDA 80W R500 RC BLACK/WHITE 220V IP20 люстра с пультом ДУ
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA AZDA 80W має привабливий та сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він чудово вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника AZDA 80W виготовлений з металу, пофарбованого в білий та чорний колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил та білий силікон.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA AZDA 80W має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника AZDA 80W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра AZDA 80W - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 20 м².
Монтаж
Світильник LUMINARIA AZDA 80W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника – накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим "нічник" (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Максимальний світловий потік: 8000Lm;
- Площа освітлення: до 20 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Белый, Черный |
| Цвет плафона | Черный, Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Количество источников света | 3 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | сталь, металл |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 80 Вт |
| Мощность лампы | 80 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 8000 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1500 г |
| Высота | 7 см |
| Диаметр | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 1 995 ₴







