Светильник LED потолочный LUMINARIA BRAVE 90W S400 APP WHITE/BLACK 220V IP20 люстра с пультом ДУ
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA BRAVE 90W має привабливий та сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він чудово вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника BRAVE 90W виготовлений з металу, пофарбованого в білий та чорний колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA BRAVE 90W має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника BRAVE 90W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра BRAVE 90W - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 25 м².
Монтаж
Світильник LUMINARIA BRAVE 90W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника – накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Дистанційне керування за допомогою мобільного застосунку;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим "нічник" (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Максимальний світловий потік: 9000Lm;
- Площа освітлення: до 25 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый, Черный |
| Цвет плафона | Черный, Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Угол рассеивания | 160 град. |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | сталь, металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 90 Вт |
| Мощность лампы | 90 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 9000 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1500 г |
| Высота | 6 см |
| Длина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
- Цена: 2 440 ₴











