Светильник LED потолочный LUMINARIA LOLITA 80W 6F RC 500/100 WHITE/CLEAR 220V IP20 люстра с пультом ДУ
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA LOLITA 80W має витончену форму, за рахунок чого він надає легкість будь-якому інтер'єру. Корпус LED світильника LOLITA 80W виготовлений з алюмінієвого профілю, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується гнучкий матовий силікон та прозорий акрил. Приваблива форма стельової люстри LOLITA 80W дозволяє застосовувати її в інтер'єрах, як з сучасним, так і класичним дизайном.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA LOLITA 80W комплектується пультом дистанційного керування, за допомогою якого здійснюються функції регулювання яскравості і вибору колірної температури. При необхідності, основні режими світильника LOLITA 80W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра LOLITA 80W прекрасно підійде для освітлення вітальні, спальні або кухні. Площа освітлення: до 30 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA LOLITA 80W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Діаметр: 500 мм;
- Висота: 100 мм;
- Вага: 1,5 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Максимальний світловий потік: 8000Lm;
- Площа освітлення: до 30 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый, Прозрачный |
| Цвет плафона | Прозрачный, Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Количество источников света | 4 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | акрил, алюминий, металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 80 Вт |
| Мощность лампы | 80 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 8000 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1500 г |
| Высота | 10 см |
| Диаметр | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 2 691 ₴








