Светильник LED потолочный LUMINARIA LIANA MUSE 80W R470 CHROME/OPAL 220V IP20 люстра с пультом ДУ
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA LIANA MUSE 80W має витончену форму, за рахунок чого він надає легкість будь-якому інтер'єру. Корпус LED світильника LIANA MUSE 80W виготовлений з алюмінієвого профілю, пофарбованого в хромований колір, а в якості розсіювача використовується гнучкий матовий силікон. Приваблива форма стельової люстри LIANA MUSE 80W дозволяє застосовувати її в інтер'єрах, як з сучасним, так і класичним дизайном.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA LIANA MUSE 80W комплектується пультом дистанційного керування, за допомогою якого здійснюються функції регулювання яскравості і вибору колірної температури. При необхідності, основні режими світильника LIANA MUSE 80W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра LIANA MUSE 80W прекрасно підійде для освітлення вітальні, спальні або кухні. Площа освітлення: до 30 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA LIANA MUSE 80W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Діаметр: 470 мм;
- Висота: 240 мм;
- Вага: 1,5 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Пам'ять необхідних режимів (кнопки М1 і М2 на пульті);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Максимальний світловий потік: 7000Lm;
- Площа освітлення: до 30 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Другой тип цоколя | LED module |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Хром |
| Цвет арматуры (основания) | Хром |
| Цвет плафона | Серебряный |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Количество источников света | 6 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Материал каркаса | алюминий, сталь, металл |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность лампы | 80 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Световой поток | 7000 лм |
| Направленный свет | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1500 г |
| Высота | 24 см |
| Диаметр | 47 см |
- Цена: 3 862 ₴










