Светильник LED подвеснойLUMINARIA GRAVITACIA VOLNA 170W 3R 605/1000 WHITE 220V IP20 люстра с пультом ДУ
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA GRAVITACIA VOLNA 170W – це сучасне та яскраве джерело світла. Корпус LED світильника GRAVITACIA VOLNA 170W складається з трьох підвісних кілець, виготовлених з алюмінієвого профілю та пофарбованих у білий колір. В якості розсіювача використовується гнучкий матовий силікон. Витончена форма підвісної люстри GRAVITACIA VOLNA 170W дозволяє застосовувати її в приміщеннях з класичним або сучасним дизайном.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA GRAVITACIA VOLNA 170W має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника GRAVITACIA VOLNA 170W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра GRAVITACIA VOLNA 170W – це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 35 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA GRAVITACIA VOLNA 170W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Діаметр: 605 мм;
- Висота: max 1000 мм (може регулюватись);
- Розмір основи: 250*250 мм;
- Вага: 3 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Пам'ять необхідних режимів (кнопки М1 і М2 на пульті);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Максимальний світловий потік: 17000Lm;
- Площа освітлення: до 35 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Количество источников света | 3 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | сталь, металл |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 170 Вт |
| Мощность лампы | 170 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 17000 лм |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Подвесной |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3000 г |
| Высота | 100 см |
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 3 100 ₴






