Светильник LED потолочный LUMINARIA ISLAND 70W R460 ON/OFF WHITE 220V IP20 люстра без пульта
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна люстра ISLAND - це ефективне та стильне джерело світла, в якій використовуються світлодіодні технології для створення яскравого та енергоефективного освітлення. Вона поєднує в собі передові технології освітлення з сучасним дизайном, що робить її популярним вибором для сучасних інтер'єрів.
Режими освітлення
- 50% холодний+теплий білий
- 50% теплий+холодний білий
- 100% нейтральний білий
Особливості
- Без пульта ДУ
- 3 режими освітлення (холодний+теплий, теплий+холодний, нейтральний)
- Зміна режимів стаціонарним настінним вимикачем
- Максимальний світловий потік: 6000Лм
- Тип монтажу: Монтажна планка
- Колір корпусу: Білий
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір розсіювача: Білий матовий
- Матеріал розсіювача: Акрил
- Площа освітлення: до 15 м²
- Гарантія 24 місяці
- Післягарантійне обслуговування
Розмір і вага
- Діаметр: 460 мм
- Висота: 50 мм
- Діаметр основи: 340 мм
- Вага: 1,1 кг
Комплектація
- Світильник
- Кріплення
- Упаковка
- Технічна документація
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Диммер | Нет |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6000К |
| Угол рассеивания | 160 град. |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | сталь, металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 70 Вт |
| Мощность лампы | 70 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 6000 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1100 г |
| Высота | 5 см |
| Диаметр | 46 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 1 399 ₴











