Светильник LED настенный, бра LUMINARIA VENZA 9W S BLACK 4200K 105x95x135 220V IP44

550 ₴
- Готово к отправке
- Код: VENZA_S
+380 (68) 341-28-81
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник LUMINARIA VENZA 9W відрізняється особливим ефектом, де світло розсіюється в обидва напрямки, створюючи цікавий світловий акцент на стіні та атмосферу в приміщенні.
Цей тип бра може бути використаний для декоративного освітлення, архітектурного підсвічування, створення атмосферного освітлення або зонової підсвітки. Призначення світильника може змінюватись в залежності від стилю і дизайну вашої кімнати, а також від цілей освітлення, які ви хочете досягти.
Світильник LUMINARIA VENZA 9W може бути встановлений на будь-який тип стін (бетон, гіпсокартон та ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стіни, з подальшим закріпленням бра на ній.
Розмір
- Висота: 135 мм;
- Ширина: 105 мм;
- Глибина: 95 мм;
Переваги
- Світловий потік: 765Lm;
- Ступінь захисту: IP44;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Цвет плафона | Прозрачный, Черный |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 4200К |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | акрил, металл, алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Напряжение сети | 110~240 В, 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 9 Вт/ч |
| Мощность лампы | 9 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 765 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Квадратная, Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 135 мм |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Цена: 550 ₴







