Светильник LED настенный, бра LUMINARIA STEP 2W WHITE 4200K 120x90x12 220V IP65 (для подсветки ступеней))
Світильники LUMINARIA STEP зі ступенем захисту IP65 ідеально підходять для використання в зовнішніх умовах або у вологих приміщеннях, таких як ванні кімнати, басейни, або сходові марші, де може бути висока вологість чи пил.
Цей тип світильника може бути використаний для підсвітки сходів, декоративного освітлення, архітектурного підсвічування, створення атмосферного освітлення або зонової підсвітки. Призначення світильника може змінюватись в залежності від стилю і дизайну вашої кімнати, а також від цілей освітлення, які ви хочете досягти.
Світильник LUMINARIA STEP може бути встановлений на будь-який тип стін (бетон, гіпсокартон та ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення основи світильника до стіни, з подальшим закріпленням декоративної накладки на ній.
Розмір
- Висота: 120 мм;
- Ширина: 90 мм;
- Глибина: 12 мм;
Переваги
- Світловий потік: 170 Lm;
- Ступінь захисту: IP65;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 4200К |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Напряжение сети | 110~240 В, 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 2 Вт/ч |
| Мощность лампы | 2 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 170 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 12 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Цена: 355 ₴








