Зовнішній вигляд
Корпус настінного світильника LUMINARIA STICK 12W виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а якості розсіювача використовується матовий акрил. Приваблива та витончена форма LED бра STICK 12W дозволяє використовувати його у приміщеннях із сучасним дизайном.
Освітлення
Рівномірне освітлення LUMINARIA STICK 12W досягається завдяки використанню високоякісної світлодіодної стрічки та білого матового розсіювача. Теплий відтінок освітлення (3000К) дозволяє створити затишну атмосферу та зробити перебування у приміщенні максимально комфортним.
Монтаж
Настінний світильник LUMINARIA STICK 12W може бути встановлений на будь-який тип стін (бетон, гіпсокартон та ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стіни з наступним закріпленням бра на ній.
Розмір та вага
- Довжина: 900 мм;
- Висота: 100 мм;
- Діаметр основи: 55 мм;
- Вага: 0,5 кг.
Переваги
- Максимальний світловий потік: 816Lm;
- Колірна температура: 3000К (теплий білий);
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Теплый |
| Цветовая температура | 3000K |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл, алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 12 Вт/ч |
| Мощность лампы | 12 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 816 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Цилиндр, Линейная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 900 мм |
| Ширина | 55 мм |
- Цена: 1 134 ₴





