Светильник LED настенный, бра LUMINARIA LINZA SIX 6W R170 3000K BLACK 220V IP54

680 ₴
- Готово к отправке
- Код: LINZA_BK
Зовнішній вигляд
Корпус настінного світильника LUMINARIA LINZA SIX 6W виготовлено з металу, пофарбованого в чорний колір, а в якості розсіювача використовуються прозорі лінзи. Приваблива і сучасна форма LED бра LINZA SIX 6W дозволяє використовувати його в приміщеннях з сучасним дизайном.
Освітлення
В якості джерела світла бра LUMINARIA LINZA SIX 6W використовуються 6 світлодіодів, світло від яких переломлюється за допомогою лінз. Світильник рівномірно розсіює світло спрямоване вгору і вниз. Колірна температура - 3000К (тепле біле світло).
Монтаж
Настінний світильник LUMINARIA LINZA SIX 6W може бути встановлений на будь-який тип стін (бетон, гіпсокартон та ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стіни, з подальшим закріпленням бра на ній.
Розмір і вага
- Висота: 80 мм;
- Ширина: 170 мм;
- Глибина: 40 мм;
- Вага: 0,48 кг.
Переваги
- Максимальний світловий потік: 450Lm;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цветовая температура | 3000K |
| Количество источников света | 6 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл, алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Напряжение сети | 110~240 В, 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 6 Вт/ч |
| Мощность лампы | 6 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 450 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 54 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 480 г |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Цена: 680 ₴








