Светильник LED настенный, бра LUMINARIA LUMIERA SQUARE 12W S ON/OFF CHROME/CLEAR 220V IP20

775 ₴
- Готово к отправке
- Код: LUMIERA_12_СH
Зовнішній вигляд
Основа настінного світильника LUMINARIA LUMIERA SQUARE 12W виготовлена з металу, пофарбованого в хромований колір, а в якості розсіювача використовується прозорий акрил. Приваблива та витончена форма LED бра LUMIERA SQUARE 12W дозволяє використовувати його у приміщеннях із сучасним або класичним дизайном.
Освітлення
Бра LUMINARIA LUMIERA SQUARE 12W має 3 режими освітлення: тепле, холодне чи нейтральне біле. Така функція дозволяє надавати інтер'єру необхідний відтінок світла для освітлення приліжкових зон у спальні, додаткового світла у вітальні або інших приміщеннях. Для зміни колірної температури світильника LUMIERA SQUARE 12W необхідно кілька разів поспіль перемикати клавішу настінного вимикача.
Монтаж
Настінний світильник LUMINARIA LUMIERA SQUARE 12W може бути встановлений на будь-який тип стін (бетон, гіпсокартон та ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стіни з наступним закріпленням бра на ній.
Розмір та вага
- Висота: 200 мм;
- Ширина: 90 мм;
- Глибина: 95 мм;
- Монтажна планка: 90 мм;
- Вага: 375 г.
Переваги
- 3 режими освітлення (нейтральний/теплий/холодний);
- Максимальний світловий потік: 1140Lm;
- Пам'ять останнього увімкненого режиму;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Серебристый |
| Цвет арматуры (основания) | Прозрачный, Никель/хром |
| Цвет плафона | Прозрачный, Хром |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 4200К |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 12 Вт/ч |
| Мощность лампы | 12 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 1140 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Прямоугольная, Свеча |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 375 г |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 95 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Колірна температура, К | 3000/4000/6500 |
- Цена: 775 ₴









