Светильник LED настенный, бра LUMINARIA GEOMETRIA ROUND 12W R185 WHITE 220V IP20

755 ₴
- Готово к отправке
- Код: GEOMETRIA_R
Зовнішній вигляд
Корпус настінного світильника LUMINARIA GEOMETRIA ROUND 12W виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил. Світильник GEOMETRIA ROUND 12W відрізняється своєю незвичайною формою і можливістю зміни геометрії корпусу. LED бра GEOMETRIA ROUND 12W відмінно підійде для додаткового освітлення сучасного інтер'єру вашої кімнати і дозволить, при необхідності, візуально змінювати інтер'єр.
Освітлення
Бра LUMINARIA GEOMETRIA ROUND 12W виготовлено за технологією DOUBLE, відмінною рисою якої є одночасне світіння теплого і холодного світла (3000К / 6000К). Світильник підходить для освітлення приліжкових зон в спальні, додаткового світла у вітальнях або інших приміщеннях.
Монтаж
Настінний світильник LUMINARIA GEOMETRIA ROUND 12W може бути встановлений на будь-який тип стін (бетон, гіпсокартон та ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стіни, з подальшим закріпленням бра на ній.
Розмір і вага
- Висота: 185 мм;
- Ширина: 185 мм;
- Глибина: 55 мм;
- Вага: 0,65 кг.
Переваги
- Технологія DOUBLE (одночасне світіння теплого і холодного світла);
- Максимальний світловий потік: 900Lm;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цветовая температура | 3000K |
| Количество источников света | 2 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | акрил, пластик, металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 12 Вт/ч |
| Мощность лампы | 12 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 900 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 650 г |
| Высота | 185 мм |
| Длина | 55 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Колірна температура, К | 3000+6000 |
- Цена: 755 ₴











