Светильник LED накладной LUMINARIA FOCOS 40W S200 ON/OFF CHROME/WHITE 220V IP20

1 099 ₴
- Готово к отправке
- Код: FOCOS_40
Зовнішній вигляд
LUMINARIA FOCOS 40W - це невеликий світильник, який має розмір 20 см. Світлодіодний світильник FOCOS 40W має привабливий та сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він чудово вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника FOCOS 40W виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір з хромованими вставками, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
Завдяки сучасним LED технологіям та якісним матеріалам, світильник LUMINARIA FOCOS 40W поєднує у собі витончений зовнішній вигляд та довговічність. LED світильник FOCOS 40W підійде для освітлення невеликої спальні, кухні, передпокою чи іншого приміщення. Площа освітлення: до 10 м².
Монтаж
LED світильник LUMINARIA FOCOS 40W може бути встановлений на будь-який тип поверхні (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля та ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі або стіни з наступним закріпленням світильника на ній.
Зміна режимів
Світлодіодний світильник LUMINARIA FOCOS 40W не комплектується пультом, але має 3 режими освітлення: нейтральний / теплий + холодний / холодний + теплий. Функція зміни колірної температури здійснюється за допомогою настінного вимикача. Для зміни режимів світильника FOCOS 40W необхідно кілька разів поспіль перемикати клавішу вимикача.
Розмір та вага
- Довжина: 200 мм;
- Ширина: 200 мм
- Висота: 55 мм;
- Вага 0,7 кг.
Переваги
- 3 режими освітлення (нейтральний / теплий+холодний / холодний+теплий);
- Максимальний світловий потік: 4000Lm;
- Площа освітлення: до 10 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Диммер | Нет |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый, Никель/хром |
| Цвет плафона | Хром, Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 4000К |
| Угол рассеивания | 160 град. |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | акрил, сталь, металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 40 Вт |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 4000 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 700 г |
| Длина | 200 см |
| Диаметр | 55 см |
| Ширина | 200 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Колірна температура, К | 3000/4000/6500 |
- Цена: 1 099 ₴











