Зовнішній вигляд
Корпус настінного світильника LUMINARIA SIENA 18W виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується прозорий акрил. Приваблива та сучасна форма LED бра SIENA 18W дозволяє використовувати його у приміщеннях із сучасним дизайном інтер'єру.
Освітлення
Бра LUMINARIA SIENA 18W має 4 режими освітлення: теплий+холодний, холодний+теплий, нейтральний білий або нічник. Така функція дозволяє надавати інтер'єру необхідний відтінок для освітлення приліжкових зон у спальні, додаткового світла у вітальні або інших приміщеннях. Для зміни колірної температури світильника SIENA 18W необхідно кілька разів поспіль перемикати клавішу настінного вимикача.
Монтаж
Настінний світильник LUMINARIA SIENA 18W може бути встановлений на будь-який тип стін (бетон, гіпсокартон та ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стіни з наступним закріпленням бра на ній. Світильник можна монтувати як на стіну, так і на стелю.
Розмір та вага
- Висота: 200 мм;
- Ширина: 200 мм;
- глибина: 40 мм;
- Діаметр основи: 130 мм;
- Вага: 0,55 кг.
Переваги
- 4 режими освітлення (нейтральний білий/теплий+холодний/холодний+теплий/нічник);
- Максимальний світловий потік: 1440Lm;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Прозрачный, Белый |
| Цвет плафона | Прозрачный, Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 4000К |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | акрил, металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 18 Вт/ч |
| Мощность лампы | 18 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 1440 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 550 г |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Колірна температура, К | 3000/4000/6500 |
- Цена: 795 ₴










