Светильник LED настольный аккумуляторний LUMINARIA CRYSTAL RGB 1W R RC 90x215 CLEAR/CHROME IP20 (ночник))
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настільний світлодіодний світильник LUMINARIA CRYSTAL 1W призначений для акцентної підсвітки інтер’єру або м’якого освітлення кімнати в темний час доби. Виконує функцію нічника та декоративного освітлення кімнати.
Світильник LUMINARIA CRYSTAL 1W оснащений акумулятором та може працювати автономно 4-6 годин.
Керування світильником виконується за допомогою сенсорної кнопки на корпусі світильника та пульта:
- Вмикання/вимикання світильника;
- Зміна яскравості світильника (3 ступені);
- Зміна кольору освітлення (теплий/холодний/білий);
- Вибір кольору RGB підсвітки за допомогою пульта (15 кольорів).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Цвет | Прозрачный |
| Цвет арматуры (основания) | Никель/хром, Прозрачный |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цветовая температура | 4000К |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | акрил, пластик |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Напряжение сети | 5 В |
| Мощность лампы | 1 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Световой поток | 120 лм |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | LED module |
| Управление | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 215 мм |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, mAh | 800 |
| Зарядка | USB DC 5V/1A |
| Колірна температура, К | 3000/4000/6500+RGB |
- Цена: 425 ₴











