Светильник LED настольный аккумуляторний LUMINARIA CRYSTAL 3W R ON/OFF 115x255 CLEAR/WHITE IP20 (ночник))
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настільний світлодіодний світильник LUMINARIA CRYSTAL 3W призначений для акцентної підсвітки інтер’єру або м’якого освітлення кімнати в темний час доби. Виконує функцію нічника та декоративного освітлення кімнати.
Світильник LUMINARIA CRYSTAL 3W оснащений акумулятором та може працювати автономно до 15 годин (в режимі нічнику).
Керування світильником виконується за допомогою сенсорної кнопки на корпусі світильника:
- Вмикання/вимикання світильника;
- Зменшення та збільшення яскравості світильника (довге натискання на сенсорну кнопку);
- Зміна кольору освітлення (коротке натискання на сенсорну кнопку).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Цвет | Прозрачный |
| Цвет арматуры (основания) | Прозрачный |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 4000К |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | акрил |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Напряжение сети | 5 В |
| Мощность лампы | 3 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 250 лм |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | LED module |
| Управление | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 225 мм |
| Длина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, mAh | 800 |
| Зарядка | USB DC 5V/1A |
| Колірна температура, К | 3000/4000/6500 |
- Цена: 375 ₴











