Светильник LED трековый LUMINARIA LLT 10W BLACK 4200K 204x33x55 220V IP20
Трековий світильник LUMINARIA LLT 10W призначений для точкового або напрямленого освітлення об'єктів або областей в приміщенні. Це дозволяє створити акцент на меблях, картинках, скульптурах або інших декоративних елементах в інтер'єрі.
Світильник складається з основи, на якій розташовані рухомі фіксатори, які дозволяють змінювати напрямок світла, і електричної частини для підключення до джерела живлення.
Cвітильники використовуються як у житлових приміщеннях (наприклад, вітальні, кухні, спальні), так і в комерційних приміщеннях (наприклад, магазини, офіси, ресторани) для створення атмосфери, виділення товарів або створення освітлення робочих областей.
Трекові світильники є корисними інструментами для створення спрямованого освітлення в будь-якому приміщенні, що дозволяє створити затишок, підкреслити декор та вигідно освітлити конкретні області за вашими потребами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Установка | Настенная, Настенно-потолочная, Потолочная |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Угол свечения | 30 град. |
| Количество источников света | 5 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл, пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Напряжение сети | 185~265 B, 220 В, 220~240 В |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 800 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | I-образная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 55 мм |
| Длина | 204 мм |
| Ширина | 33 мм |
- Цена: 455 ₴









