Шинопровод трековый LUMINARIA RAIL-2M BLACK однофазный (2 метра)
Шинопровід для трекових світильників LUMINARIA RAIL - це система, яка використовується для монтажу та живлення світильників в приміщенні. Вона складається з електричних шин, які розташовані всередині каналу або шинопроводу. Кожен світильник підключається до цієї шини за допомогою спеціальних кріплень чи конекторів.
Основна перевага використання шинопроводу полягає в можливості легко змінювати розташування світильників. Це дозволяє легко адаптувати освітлення до змінних потреб приміщення, наприклад, для підсвічування певних областей або витворення спеціальних ефектів.
Трекові системи можуть бути різних типів, включаючи однофазні, двофазні або трифазні, в залежності від потреб освітлення та обсягу робіт. Такі системи широко використовуються в офісах, торгових центрах, музеях та інших об'єктах, де потрібно ефективне та гнучке освітлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Страна производитель | Китай |
| Установка | Настенная, Настенно-потолочная, Потолочная |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал каркаса | сталь, металл, пластик, алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Напряжение сети | 220 В, 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип изделия | Накладной шинопровод |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Форма | I-образная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 33 мм |
- Цена: 690 ₴



