Світильник світлодіодний вбудовуваний PHILIPS LED 14W 4000K DN027B G2
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вбудовувані світлодіодні світильники PHILIPS LED 14W 4000K DN027B G2 - це сучасні та енергоефективні освітлювальні прилади, які встановлюються безпосередньо в стелю (гіпсокартон, підвісна стеля, натяжна стеля). Вони широко використовуються в інтер'єрному дизайні і дозволяють створювати різноманітні світлові ефекти та атмосферу в приміщенні.
Розміри:
- Ширина: 175 мм
- Висота: 175 мм
- Глибина: 33 мм
Комплектація
- Світильник;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 4000К |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл, алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220 В, 220~240 В |
| Мощность лампы | 14 Вт |
| Световой поток | 1200 лм |
| Светоотдача | 86 лм/Вт |
| Направленный свет | Нет |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Врезной |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 175 мм |
| Ширина | 175 мм |
- Цена: 129 ₴






