Світильник світлодіодний вбудовуваний PHILIPS LED Downlight 21W 6500K
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вбудовувані світлодіодні світильники PHILIPS LED Downlight 21W 6500K - це сучасні та енергоефективні освітлювальні прилади, які встановлюються безпосередньо в стелю (гіпсокартон, підвісна стеля, натяжна стеля). Вони широко використовуються в інтер'єрному дизайні і дозволяють створювати різноманітні світлові ефекти та атмосферу в приміщенні.
Розміри:
- Діаметр: 190 мм
- Висота: 47 мм
Комплектація
- Світильник;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Напряжение сети | 220 В, 220~240 В |
| Мощность лампы | 21 Вт |
| Световой поток | 1500 лм |
| Направленный свет | Нет |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Врезной |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 47 мм |
| Диаметр | 190 мм |
- Цена: 99 ₴






