Светильник LED потолочный LUMINARIA AURORA DOUBLE 60W 3F WHITE 220V IP20 люстра без пульта
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник AURORA DOUBLE 60W має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника AURORA DOUBLE 60W виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
Стельовий світильник AURORA DOUBLE 60W — це яскрава і сучасна заміна звичайній люстрі. Завдяки передовим LED технологіям і якісним матеріалам, світильник AURORA DOUBLE 60Wздатний належним чином освітити приміщення площею до 20 м². Світло що випромінюється - холодне біле, комбіноване з теплим білим (3000+6000К). LED люстра AURORA DOUBLE 60W прекрасно підійде для освітлення спальні, кухні або передпокою.
Монтаж
Стельовий світильник AURORA DOUBLE 60W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 575 мм;
- Довжина: 575 мм;
- Висота: 80 мм;
Переваги
- Колірна температура: 6000К+3000К;
- Світловий потік: 5100Lm;
- Площа освітлення: до 20 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Диммер | Нет |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6000К |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Количество источников света | 3 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 60 Вт |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 5100 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Треугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1500 г |
| Высота | 8 см |
| Диаметр | 57 см |
- Цена: 1 307 ₴








