Светильник LED потолочный LUMINARIA LIANA MONO 60W R490 4000K WHITE/OPAL 220V IP20 люстра без пульта
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LIANA MONO 60W має витончену форму, за рахунок чого він надає легкість будь-якому інтер'єру. Корпус LED світильника LIANA MONO 60W виготовлений з алюмінієвого профілю, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується гнучкий матовий силікон. Приваблива форма стельової люстри LIANA MONO 60W дозволяє застосовувати її в інтер'єрах, як з сучасним, так і класичним дизайном.
Освітлення
Стельовий світильник LIANA MONO 60W - це яскрава і сучасна заміна звичайній люстрі. Завдяки передовим LED технологіям і якісним матеріалам, світильник LIANA MONO 60W здатний належним чином освітити приміщення площею до 20 м². Світло що випромінюється - нейтральне біле (4000К). LED люстра LIANA MONO 60W прекрасно підійде для освітлення спальні, кухні, вітальні або передпокою.
Монтаж
Стельовий світильник LIANA MONO 60W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Діаметр: 490 мм;
- Висота: 150 мм.
Переваги
- Температура світла: 4000К;
- Світловий потік: 5100Lm;
- Площа освітлення: до 20 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 4000К |
| Количество источников света | 3 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | алюминий, металл |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Рабочее напряжение (В) | 165-260 |
| Световой поток | 5100 лм |
| Направленный свет | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1000 г |
| Высота | 23 см |
| Диаметр | 49 см |
| Диаметр потолочной чаши | 150 см |
- Цена: 1 317 ₴









