Светильник LED потолочный LUMINARIA TRIPLEX ROUND 108W R700/600 WHITE 220V IP20 люстра с пультом ДУ
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник TRIPLEX ROUND 108W має стильний зовнішній вигляд та складається з трьох кілець різного діаметра. Завдяки своєму дизайну світильник прекрасно впишеться у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника TRIPLEX ROUND 108W виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
LED світильник TRIPLEX ROUND 108W має можливість регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. Використання пульта не є обов'язковим, основні режими світильника можна перемикати за допомогою настінного вимикача. LED люстра TRIPLEX ROUND 108W - це великий і багатофункціональний світильник, який підійде для освітлення вітальні, спальні або кухні. Площа освітлення: до 35 м².
Монтаж
Стельовий світильник TRIPLEX ROUND 108W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір і вага
- Ширина: 710 мм;
- Довжина: 590 мм;
- Висота: 140 мм;
- Розмір основи: 290*290*40 мм;
- Вага: 3 кг.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Максимальний світловий потік: 9450Lm;
- Площа освітлення: до 35 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Угол рассеивания | 180 град. |
| Количество источников света | 3 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | алюминий, металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 108 Вт |
| Мощность лампы | 108 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 9450 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3000 г |
| Высота | 14 см |
| Длина | 71 см |
| Диаметр потолочной чаши | 290 см |
| Ширина | 59 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Индекс цветопередачи (Ra) | >80 |
| Коэффициент пульсации, % | <0.2 |
| Ресурс работы | 50000 ч |
| Форма | Круглый |
| Цветовая температура (К) | 3000 - 6500 |
- Цена: 3 829 ₴












