Светильник LED настенный, бра LUMINARIA LUMIERA 10W I-ON/OFF BLACK/CLEAR 220V IP20

880 ₴
- Готово к отправке
- Код: LUMIERA_10_BK
Зовнішній вигляд
Основа настінного світильника LUMINARIA LUMIERA 10W виготовлена з металу, пофарбованого в чорнмй колір, а в якості розсіювача використовується прозорий акрил. Приваблива та витончена форма LED бра LUMIERA 10W дозволяє використовувати його у приміщеннях із сучасним або класичним дизайном.
Освітлення
Бра LUMINARIA LUMIERA 10W має 3 режими освітлення: тепле, холодне чи нейтральне біле. Така функція дозволяє надавати інтер'єру необхідний відтінок світла для освітлення приліжкових зон у спальні, додаткового світла у вітальні або інших приміщеннях. Для зміни колірної температури світильника LUMIERA 10W необхідно кілька разів поспіль перемикати клавішу настінного вимикача.
Монтаж
Настінний світильник LUMINARIA LUMIERA 10W може бути встановлений на будь-який тип стін (бетон, гіпсокартон та ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стіни з наступним закріпленням бра на ній.
Розмір та вага
- Висота: 220 мм;
- Ширина: 80 мм;
- Глибина: 100 мм;
- Діаметр основи: 80 мм;
- Вага: 0,33 кг.
Переваги
- 3 режими освітлення (нейтральний/теплий/холодний);
- Максимальний світловий потік: 950Lm;
- Пам'ять обраного режиму;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Прозрачный, Черный |
| Цвет плафона | Прозрачный, Черный |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 4200К |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 10 Вт/ч |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 950 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Цилиндр, Свеча |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 330 г |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Колірна температура, К | 3000/4000/6500 |
- Цена: 880 ₴








