Светильник LED настенный, бра LUMINARIA EUROPA 12W R220 ON/OFF WHITE/ICE 220V IP20

655 ₴
- Готово к отправке
- Код: EUROPA_12_WH
Зовнішній вигляд
Корпус настінного світильника LUMINARIA EUROPA 12W виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується прозорий акрил. Приваблива і сучасна форма LED бра EUROPA 12W дозволяє використовувати його в приміщеннях з сучасним дизайном.
Освітлення
Бра LUMINARIA EUROPA 12W має 3 режими освітлення: тепле, холодне або нейтральне біле. Така функція дозволяє надавати інтер'єру необхідний відтінок світла для освітлення приліжкових зон в спальні, додаткового світла у вітальнях або інших приміщеннях. Для зміни колірної температури світильника EUROPA 24W необхідно кілька разів поспіль переключити клавішу настінного вимикача.
Монтаж
Настінний світильник LUMINARIA EUROPA 12W може бути встановлений на будь-який тип стін (бетон, гіпсокартон та ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стіни, з подальшим закріпленням бра на ній.
Розмір і вага
- Висота: 200 мм;
- Ширина: 180 мм;
- Глибина: 50 мм;
- Вага: 0,3 кг.
Переваги
- 3 режими освітлення (нейтральний / теплий / холодний);
- Максимальний світловий потік: 1200Lm;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Прозрачный, Белый |
| Цвет плафона | Прозрачный, Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 4000К |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 12 Вт/ч |
| Мощность лампы | 12 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 1200 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 300 г |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Колірна температура, К | 3000/4000/6500 |
- Цена: 655 ₴






