Светильник LED потолочный LUMINARIA GEOMETRIA DOWNLIGHT 75W 2S 500/500 WHITE/BLACK 220V IP20 люстра пультом ДУ
Зовнішній вигляд
Світлодіодний світильник LUMINARIA GEOMETRIA DOWNLIGHT 75W має привабливий і сучасний зовнішній вигляд, завдяки якому він прекрасно вписується у будь-який сучасний інтер'єр. Корпус LED світильника GEOMETRIA DOWNLIGHT 75W виготовлений з металу, пофарбованого в білий та чорний колір, а в якості розсіювача використовується матовий акрил.
Освітлення
LED світильник LUMINARIA GEOMETRIA DOWNLIGHT 75W має функцію регулювання яскравості і вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування. При необхідності, основні режими світильника GEOMETRIA DOWNLIGHT 75W можуть перемикатися настінним вимикачем, що дозволяє використовувати його навіть без пульта. LED люстра GEOMETRIA DOWNLIGHT 75W - це багатофункціональний і економічний світильник, який підійде для освітлення спальні, вітальні, кухні або передпокою. Площа освітлення: до 30 м².
Монтаж
Стельовий світильник LUMINARIA GEOMETRIA DOWNLIGHT 75W може бути встановлений на будь-який тип стелі (бетон, гіпсокартон, натяжна стеля і ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стелі, з подальшим закріпленням світильника на ній.
Розмір
- Ширина: 500 мм;
- Довжина: 500 мм;
- Висота: 130 мм.
Переваги
- Дистанційне керування за допомогою пульта ДУ;
- Регулювання яскравості (від 10% до 100%);
- Режим «нічник» (10% яскравості);
- Регулювання колірної температури (від теплого до холодного);
- Пам'ять останнього обраного режиму при відключенні живлення;
- Максимальний світловий потік: 7500Lm;
- Площа освітлення: до 30 м²;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Пульт ДУ;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Источник света | Светодиодный модуль SMD |
| Диммер | Нет |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Белый, Черный |
| Цвет плафона | Черный, Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Угол рассеивания | 160 град. |
| Количество источников света | 4 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | сталь, металл |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 75 Вт |
| Мощность лампы | 75 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Рабочее напряжение (В) | 170-265 |
| Световой поток | 7500 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Направленный свет | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Квадратная |
| Форма плафона | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 13 см |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 2 550 ₴












