Светильник LED настенный, бра LUMINARIA AKRILIKA ROUND 17W 1R ON/OFF WHITE/CLEAR 220V IP20

1 230 ₴
- Готово к отправке
- Код: AKRILIKA_17R_WH
Зовнішній вигляд
Корпус настінного світильника LUMINARIA ROUND AKRILIKA 17W 1R виготовлений з металу, пофарбованого в білий колір, а в якості розсіювача використовується прозорий акрил. Приваблива і сучасна форма LED бра AKRILIKA 17W 1R дозволяє використовувати його в приміщеннях з сучасним дизайном.
Освітлення
Бра LUMINARIA ROUND AKRILIKA 17W 1R має 3 режими освітлення: тепле, холодне або нейтральне біле. Така функція дозволяє надавати інтер'єру необхідний відтінок світла для освітлення приліжкових зон в спальні, додаткового світла у вітальнях або інших приміщеннях. Для зміни колірної температури світильника AKRILIKA 17W 1R необхідно кілька разів поспіль переключити клавішу настінного вимикача.
Монтаж
Настінний світильник LUMINARIA ROUND AKRILIKA 17W 1R може бути встановлений на будь-який тип стін (бетон, гіпсокартон та ін.). Монтаж світильника - накладний, здійснюється шляхом кріплення монтажної планки до стіни, з подальшим закріпленням бра на ній.
Розмір і вага
- Висота: 300 мм;
- Ширина: 250 мм;
- Глибина: 70 мм;
- Вага: 0,48 кг.
Переваги
- 3 режими освітлення (нейтральний / теплий / холодний);
- Максимальний світловий потік: 1615Lm;
- Пам'ять останнього увімкненого режиму;
- Гарантія 24 місяці;
- Післягарантійне обслуговування.
Комплектація
- Світильник;
- Кріплення;
- Упаковка;
- Технічна документація.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Luminaria |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Прозрачный, Белый |
| Цвет плафона | Прозрачный, Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В, 220 В |
| Мощность | 17 Вт/ч |
| Мощность лампы | 17 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Световой поток | 1615 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 480 г |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Колірна температура, К | 3000/4000/6500 |
- Цена: 1 230 ₴








